O nás

Naše praxe v oboru se pohybuje kolem 20 let,kdy jsme s kolegou pracovali ve stejné firmě jako zaměstnanci, ale to nás dostatečně neuspokojovalo a tak došlo ke změnám.Od roku 2002 jsme se osamostatnili a ve dvou si začali budovat svou klientelu. V začátcích to nebylo jednoduché ale trpělivost přináší ovoce. Postupem let jsme se snažili nabrat SPOLEHLIVÉ A PRÁCE SCHOPNÉ spolupracovníky (což byl a je stále větší problém). V letech 2004–2008 nás bylo kolem 3–6 členů. Během dalších let se počet ustálil na 4 spolehlivé a slušné pracovníky a tak fungujeme dodnes! 

Naše praxe vychází z oborů: malíř, dekoratér, tapetář, lakýrník! Ale jak to v životě chodí, postupem času se člověk naučil (praxe to vyžadovala) i ostatní související práce v oboru POVRCHOVÉ ÚPRAVY INTERIERŮ A FASÁD!

Dokážeme vyhovět požadavkům od běžného MALOVÁNÍ  A LAKOVÁNÍ interierů a exterierů – ZATEPLENÍ FASÁD přes TAPETOVÁNÍ všech druhů tepet, lepení ZDOBNÝCH LIŠT a ROZET (NMC, ORAC DECOR), STĚRKOVANÉ VYHLAZOVÁNÍ OMÍTEK až po různé speciální malířské techniky: IMITACE MRAMORŮ, ŠPACHTLOVANÉ STĚRKY, ROZMÝVANÉ MALBY! 

Další z nabídky je: pokládka PLOVOUCÍCH PODLAH (dřevo, laminát) včetně olištování a přípravy podkladu! 

Z montážních prací provádíme: Montáže SÁDROKARTONŮ dle požadavků zákazníka (podkroví,podhledy, předstěny, příčky a žádané světelné rampy) včetně POŽADOVANÉHO ZATEPLENÍ a PAROZÁBRANY! 

Dále nabízíme drobné STAVEBNÍ práce (včetně bouracích prací) stavby příček,demontáže zárubní a také ELEKTRO práce! Elektroinstalace provádíme i při montážích sádrokartonů.

V tomto rozsahu prací je veliká nabídka možností, jak upravit Váš rodinný dům, panelový byt, kancelář nebo firemní sídla a provozovny! 

CENOVÉ NABÍDKY SE TVOŘÍ PO SHLÉDNUTÍ KONKRÉTNÍCH PROSTOR, ZAMĚŘENÍ A ODHADNUTÍ ROZSAHU PŘÍPRAVY PODKLADŮ !!! (naše praxe)

Hledat