Dekoratérské práce

Raffaello,strop koupelny. Každý prostor má své kouzlo a je jen otázka vkusu, jak jej upravit aby se v něm člověk cítil dobře.Je řada možností jak zútulnit prostor kolem Vás.Nabízíme montáže zdobných lišt různých tvarů a rozměrů,které změní Váš interier k nepoznání. Je mnoho kombinací a řešení a když k nim přidáte dobře zvolené odstíny a nebo typ maleb nebo tapet určitě se budete rádi vracet domů! Lišty jsou žádané a oblíbené i v menších prostorech a panelových bytech. Stačí jen vybrat odpovídající velikost a kombinaci.

Určité druhy lišt lze použít jako světelné rampy! Efekt zaručen!

Náročnější olištování v členitém prostoru.       Světelná rampa,nasvícení stropu.    Stavba knihoven,olištování,malba,elektro-práce.

Dále nabízíme úpravy povrchů tahanou Bavlnou a další velice EFEKTNÍ techniky např. (Brillant,Raffaello). Místnostem dodávají EXKLUZIVNÍ vzhled a pocit tepla a pohody! Do této kategorie lze zahrnout i množství imitací různých povrchů (mramor,barvené štuky).

Rádi Vám pomůžeme vybrat tu správnou volbu pro Váš interier!

Detail,stropní lišta a ukončení světelné rampy.Rozmývaná malba.   Pilastry,hlavice,olištování,malba.  Vylištování sníženého stropu-rozeta.

  Světelná rampa z lišt a malba.    Propojení lišty a hlavice.  Neomezené kombinace.        Nasvícení za lištou,Raffaello.   Detail Raffaello-lišta.          Malba a následné šablonování.         Malba a šablonování. 

Hledat